WHOAMI

Predstavite se našoj zajednici i pitajte bilo što.
Pridružio se: 07 Okt 2012, 16:16

Re: WHOAMI

Postod ludi » 08 Okt 2012, 21:39

Zdravo svima!
pohvala organizatorima i svim clanovima ovog foruma.Mozda je ovo uvod u Tour de Montenegro!Dvije,tri etape,ali da oci ispanu.......Samo naprijed,i zovite za neku drumsku voznju!

Pridružio se: 16 Okt 2012, 09:39

Postod sparco » 16 Okt 2012, 11:17

zdravo zivo svima,

nikola 28yo podgorica, aktivni sportista u jedno 10tak aktivnosti, na biciklu cio zivot, malo sam pauzirao jedno god sad bi se vratio al samo rekreativno do posla nazad i psa da istrcim nista vise

Pridružio se: 20 Okt 2012, 19:53

Postod servis_hn » 21 Okt 2012, 13:37

pozzz svima ja sam dejan iz hn.popravljam bicikla i na zalost malo vozim zbog nedostatk vremena.

Pridružio se: 20 Mar 2014, 23:25

Postod CUBE » 25 Mar 2014, 00:50

Pozdrav svima. Iz Niksica sam i bavim se profesionalno MTB biciklizmom vec 3 god.. Mnogo je exstreman sport i nadam se zahtjevan za koju god. u CG'i :)

Pridružio se: 02 Sep 2014, 18:15

Postod rainlady » 02 Sep 2014, 19:03

khm, pozdrav iz tivta ako ima koga doma ;)

Pridružio se: 25 Nov 2014, 21:07

Postod Svetlanna » 25 Nov 2014, 22:26

Evo i mene, za sad samo kratko da se upišem, a nadam se da ću vam se uskoro hvaliti vikend zimskim turama...U kojima priznajem, i nemam baš iskustva (Pitam se baš danas da li je normalno da jedan biciklista nosi onu kapu koja izgleda kao fantomka, i da li se ispod nje čuju npr. kola koja vam sviraju!? :? ...ako se uopšte biciklistom može nazvati neko ko ne nosi biciklističku kacigu. Sigurno već ima neka tema o zimskim turama, opremi i sl..provjeriću..ako ne, pitaću :)

Dok je još fino vrijeme, preoručujem laganu dnevnu turu iz Pg, sa koje sam, kao nova, došla prije dva dana:
Preko Donje Gorice, Farmaka, Vukovaca, malo magistralom ka Virpazaru (taj dio i nije baš zabavan) pa do terase restorana Jezero. Tamo se nešto pojede, popije, uziva u savršenom pogledu i suncu, i onda nazad. Priznajem da smo mi previše uživali u suncu i pogledu pa je bilo kasno da dalje dužimo povratak do Pg, pa smo pravac magistralom stigli do Podogrice.
Ipak, za sve zaintersovane, imam bolji plan - od "Jezera" do Kips-a, zatim skretanje ka vodopadima na Cijevni (sigurno znate za taj lijepi putić uz rijeku, i za Podgoricu onim putem za Tuzi, preko Starog aerodroma.

Knap tura za jednodnevno opuštanje. Dio kroz Farmake i Zetu je baš fin, nema puno automobila, rupa, ni bijesnih kučića :) Magistrala nije baš zabavna ali se nekako prođe i zaboravi brzo.

Pridružio se: 13 Avg 2013, 13:34

Postod Psihopata » 19 Dec 2014, 13:24

Dobrodosla : )
Tu drugu vozim i ja ponekad, mada u drugom smjeru, od Cijevne pored Kipsa, pa magistralom nazad.

Prethodni

Povratak na Dobrodošli!